• Home
  • Nieuws
  • Zorgorganisaties bieden 30 leerwerkplekken mét baangarantie

Zorgorganisaties bieden 30 leerwerkplekken mét baangarantie

26 augustus 2020 - Negen zorgorganisaties in de regio Drechtsteden zijn gezamenlijk een project gestart voor zij-instromers om het personeelstekort in de ouderenzorg het hoofd te bieden. Per 1 december 2020 komen er dertig leerwerkplekken beschikbaar, mét baangarantie.

De verkorte opleiding wordt aangeboden door Het Spectrum, De Merwelanden, Rivas Zorggroep, De Lange Wei, Het Parkhuis, Huis ter Leede, Present, Swinhove Groep en Waardeburgh, in samenwerking met de werkgeversvereniging Zorg en Welzijn Zuid-Holland Zuid.

In 18 maanden tijd worden de zij-instromers klaargestoomd voor een carrière als verzorgende in de ouderenzorg. Tijdens hun opleiding, die betaald wordt door de werkgevers, gaan zij minimaal 20 uur per week aan de slag bij een van de negen organisaties en daarnaast één dag in de week naar school. De deelnemers ontvangen al salaris tijdens hun opleiding.

Lees het volledige artikel op AD.nl